KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534368
nr 1453 4368
Anders Emgård
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1986. Olja på duk, bildmått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Anders Emgård, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:55:35
1.100 kr
1.300 kr